29 Kasım 2011 Salı

Saten Çiçeklerden Hazırlanmış Broşlar

Son bir aydır hummalı şekilde saten çiçeklerden çalışıyorum. Dün havayı güzel görünce birkaçını fotoğrafladım.  Arada güneş batıp çıktıkça fotoğrafların tonları değişti durdu. Sinir oldum. Sonra fotoğraf makinemin pili bitince fotoğraf çekimi tabiki sona erdi. Rahatladık çok şükür :)Zor iş fotoğraf çekmek. Bir kere hava güneşli olmalı, yetmez. Sabah 10.30'da gün ışığının açısı çok şahaneymiş, o vakti kollamak lazım. Bu yüzden 10.30 sularında çekim yapılmalı, yetmez. Fotoğraf makinenizin pilleri dolu olmalı, yetmez. Kırk bin çeşit açıdan fotoğraf çekimi yapmak lazım, yetmez. Çok büyük sabra gerek var. Bir de çekim yaptığınız ortama toz konmaması lazım. Makro çekimlerde bütün tozlar, kirler, maytlar objektife takılıyor :) Bu ürünlerim Emeksensin'deki yeni dükkanımda satışta.6 yorum:

 1. Yokmuşsun meğer Fuska'cığım. Çok şaşırdım. Ben seni nasıl akip etmemiş olabilirim, blog adını ezbere bilirken:( Artık yapışacağım bırakmam:))

  YanıtlaSil
 2. Mımm. Sana kayıt olmuşum ama kendime kaydetmeyi unutmuşum herhalde. Olsun yanlışın neresinde dönülürse kârdır değil mi? Sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. sağol Nedret ablacığım. ben de bilinçli olarak yazmamıştım. bu takip etme- takip edilme işinden pek anlamıyorum maalesef :(

  YanıtlaSil
 4. vavvvv harikalar.nerde değerlenecek bu güzellikler acaba???

  YanıtlaSil
 5. meryem örün sönmez6 Aralık 2011 17:27

  fevkaladenin fevkinde senin gibi:) illa bir şeyin en muhteşemini yapacak kankim benim...

  YanıtlaSil
 6. leyyacığım dedik ya broş diye :) sen ne olsun isterdin :)

  meryemciğim, çok naziksin her zamanki gibi.

  YanıtlaSil